خانه » اخبار » آمریکایی‌ها ماهیت ضدبشری خود را آشکار کردند

آمریکایی‌ها ماهیت ضدبشری خود را آشکار کردند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایطی که انتظار جامعه بشری برداشتن تحریم‌های دارویی و اصلی ایران برای مقابله بهتر با ویروس کرونا است مقامات آمریکایی با کوبیدن بر طبل تحریم ها بار دیگر ماهیت ضدبشری خود را آشکار کردند.

سید حسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به ادامه تحریم های ظالمانه آمریکا اظهار کرد: در حال حاضر کشورها و ملت‌های جهان درگیر ویروس کشنده و خطرناک کرونا هستند که لازم است برای مقابله با آن از همه ظرفیت ها استفاده شود. انتظار جامعه بشری کمک همه کشورها و ملت‌ها به یکدیگر و حتی جبران کمبودهای مالی است چون برای این ویروس تفاوتی ندارد که در کدام کشور قرار دارد.

وی ادامه داد: این طور نیست که کشوری فکر کند با کرونا مبارزه کرده و دیگر ویروس وارد آن کشور نمی‌شود چون باز هم این احتمال وجود دارد، پس باید تلاش ها معطوف به پاک شدن کره خاکی از کرونا باشد که لازمه آن همکاری کشورهای جهان است نه اینکه آمریکا همچنان بر طبل تحریم ها بکوبد. انگار هنوز مقامات آمریکایی نمی دانند که الان موضوع سلامت جامعه بشری مطرح است و همه باید برای آن تلاش کنند.

نقوی حسینی با بیان اینکه انتظار جامعه جهانی برداشتن تحریم های دارویی و اصلی ایران برای مقابله با کرونا است، افزود: ادامه این تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ایران بار دیگر ماهیت ضدبشری اقدامات مقامات آمریکایی را آشکار کرد آن هم در شرایطی که جامعه بشری نیازمند کمک، همراهی و همدلی برای مقابله با کرونا است.

وی همچنین به تبعات اقتصادی شیوع کرونا در دنیا اشاره و خاطرنشان کرد: با شیوع کرونا اقتصاد همه کشورها در حال رکود و غیرفعال شدن است، بنگاه های اقتصادی و فعالیت های مالی و پولی دنیا تعطیل و متوقف شده و بعد از مهار کرونا هم باید منتظر آثار بعدی آن باشیم پس باید کشورها برای عبور از این شرایط به هم کمک کنند.


الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج به حق زینب کبری سلام الله علیها

حتما ببینید

نگرانی سردار جلالی از کاهش جمعیت کشور

ایسنا/ رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تاکید بر اینکه زنگ خطر کاهش نرخ موالید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *