خانه » آموزش » حقوقی » نمونه قرارداد » نمونه قرارداد اجاره سالن

نمونه قرارداد اجاره سالن

بسمه تعالی

قرارداد اجاره سالن

این قرارداد ……… به نمایندگی  از سوی آقای ………. بعنوان طرف اول و آقای  …………   فرزند  …..   شماره شناسنامه …………..     نماینده شرکت/ اداره   ………..  آدرس ………  شماره تماس :  ………….  همراه :  ……..  بعنوان طرف دوم منعقد می گردد  .

1- موضوع قرارداد  :  

این قرارداد جهت استفاده سالن اجتماعات …. ( طبقه سوم ساختمان اداری )  با رعایت مقررات داخلی اتاق و صرفاً برای برگزاری مراسم ………  منعقد گردید  .

2-  مدت قرارداد   :  

مدت قرارداد از تاریخ  …………  لغایت   ………..  برای نوبت صبح / بعداظهر میباشد  . 

توضیح  :

تبصره  :   مدت محاسبه شده برای هر نوبت 4 ساعت و حداکثر ساعت قابل استفاده در یک روز 8  ساعت خواهد بود.

3-  ورودی   :  

توضیح  :  ورودی سالن اجتماعات   پنج میلیون ریال ( 5.000.000  ریال )  برای یک نوبت 4 ساعته می باشد و مبلغ به حساب جاری……………. واریز و اصل فیش مذکور حداکثر تا 3  روز قبل از برگزاری مراسم به امور مالی اتاق تحویل گردد .

4-  سایر موارد  :  

1-4  امکانات سالن به تعداد  150  عدد صندلی به همراه تریبون ، سیستم صوت  و نور متعارف بوده و سایر موارد اضافی از جمله سیستم پروژکشن ،‌  ترجمه همزمان ،‌  تصویر برداری و …  به صورت جداگانه محاسبه و دریافت می گردد  .

2-4  تهیه مواد مصرفی ، خدمه ، پذیرائی به عهده برگزار کننده مراسم می باشد  که در صورت نیاز با هماهنگی قبلی توسط اتاق بازرگانی قابل پیش بینی است .  بدیهی است خدمات فوق بصورت جداگانه محاسبه و دریافت می گردد.

3-4     پس از اخذ  و رودی در صورتی که به هر دلیل برنامه مورد نظر لغو گردد وجه گرفته شده به هیچ عنوان مسترد نمی گردد و برای رزرو سالن جهت روزهای بعد طبق شرایط طرف اول اقدام می گردد .

4-4  برآورد و اعلام خسارات احتمالی و هرگونه ضرر و زیان وارده به سالن و امکانات آن به عهده طرف اول قرارداد بوده و طرف دوم  تعهد می نماید در صورت ایجاد خسارت ، ضرر و زیان آن را پرداخت نماید .

5-4   اخذ کلیه مجوزهای قانونی جهت برگزاری مراسم ( اماکن و  .. )  بر عهده طرف دوم می باشد و در صورت لغو یا تعطیلی به هر دلیل طرف اول هیچ مسئولیتی در قبال استرداد وجه نخواهد داشت .  

6-4  برگزار کننده بایستی کلیه شئونات اسلامی و قانونی ………………..را در حین برگزاری مراسم حفظ نموده و کل برنامه مراسم را قبلاً در اختیار اتاق قرار دهد.

7-4   استفاده از برنامه هایی که قبلاً‌ هماهنگ نشده اکیداً  ممنوع و مسئولیت آن به عهده طرف دوم قرارداد است و اجرای موسیقی مطابق مجوز  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان بلامانع است و اخذ کلیه مجوزهای لازم از ارگانهای ذیربط بر عهده برگزار کننده است و هرگونه تخلف بعهده طرف دوم قرارداد می باشد .   

8-4  امضا کننده ذیل این قرارداد برگزار کننده مراسم بوده و حق واگذاری سالن را به شخص یا گروه و نهادی و اداره دیگری ندارد.

9 -4   توصیه می شود برگزارکننده  مراسم قبل از عقد قرارداد حتماً  از سالن و جزئیات مورد نظر بازدید بعمل آورده و پیش بینی های لازم را با نماینده اتاق در کلیه موارد بنماید و هیچ گونه عذری در  رابطه یا عدم اطلاع قابل قبول نیست  .     

10-4   نصب هر گونه پلاکارد ،‌ پوستر ،  تابلو ،‌  گل آرائی ثابت و  … در داخل سالن و محوطه لابی ممنوع می باشد بنابراین در زمان نیازسنجی موارد لحاظ می گردد .

11-4  چک شماره    ………………  عهده بانک  ………………….  به مبلغ  ریال موضوع بند 3-4  بمنظور تأمین خسارات احتمالی بصورت امانی نزد اتاق بازرگانی می باشد که در صورت وارد آمدن هر گونه خسارت ناشی از بی احتیاطی ،‌ عدم توجه به مفاد قرارداد ،‌ مبلغ خسارت از محل چک مذکور قابل برداشت است . بدیهی است پس از اجرای مراسم و تأئید نماینده اتاق بازرگانی چک مذکور عودت داده خواهد شد .                

12-4   مبلغ کل قرارداد با احتساب کلیه موارد شامل  ……………………..   جمعاً   ………………….  ریال می باشد که فیش واریزی آن ضمیمه قرارداد می باشد  . 

تذکر  :   قراردادی که به هر دلیل فیش واریزی هزینه ها به پیوست آن نباشد از درجه اعتبار ساقط است و اتاق بازرگانی هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد  . 

امضاء نماینده ………                                                       امضاء برگزار کننده مراسم

حتما ببینید

نمونه قرارداد کار بازاریابی

قرارداد  کار بازار یابی (یک ماهه ) آقای / خانم ………………………………..فرزند ………………….. شماره شناسنامه ………………. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *