خانه » اخبار » وعده امیر حیدری برای جهش تولید

وعده امیر حیدری برای جهش تولید

فارس/ امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه هرسالی که مقام معظم رهبری نامگذاری می‌کنند طلعیه امیدی در مجموعه ها ایجاد می شود، اظهار داشت: نیروی زمینی ارتش نیز در این سال در حوزه تولید قطعات نظامی جهش مطلوبی را خواهد داشت.

وی با بیان اینکه شعار نیروی زمینی ارتش ولایت مداری است، افزود: ما سه مجموعه شهید زرهرن، جهاد خودکفایی و صنایع یا علی اصفهان را داریم که با پای کار اوردن تمام توان تلاش می‌کنیم که مراد و منظور فرماندهی معظم کل قوا در حوزه جهش تولید محقق کنیم.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری ادامه داد: در حوزه قطعات تند مصرف که مسوولیت آن با مرکز تولید و بهینه سازی شهید زرهرن است با سرمایه گذاری مادی و معنوی امیدواریم آنچرا که در دستور کار قرار دادیم جامه عمل بپوشانیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: در تولید قطعات بالگردی صنایع یا علی(ع) اصفهان را داریم که در سال جهش تولید نگاه ویژه ای را به این مرکز خواهیم داشت که بتوانیم تیراژ قطعاتی را تولید کنیم که آنرا جهش یافته خطاب کنیم .
وی با اشاره به نهادینه شدن تولید قطعات در نیروی زمینی ارتش، خاطرنشان کرد: در حوزه تسلیحات و تجهیزات به خصوص در چرخه دفاعی به خودکفایی دست پیدا کردیم و تلاش می‌کنیم که این خود کفایی را بیشتر نهادینه کنیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه ما مجوز تولید محدود را داریم، گفت: تولید انبوه توسط وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح انجام می شود، اما ما در سه حوزه شهید زرهرن، صنایع یا علی و جهاد خودکفایی سرمایه گذاری های خوبی را انجام داده ایم.

امیر سرتیپ حیدری با بیان اینکه در سال جهش تولید در حوزه قطعات نظامی یک جهش مطلوبی را خواهیم داشت، افزود: در حوزه ربات ها، بالگردی، ضد زره، ضد موشک، کوادکوپتر، پهپادها و انواع سنسورهای پایش مرزی طرح‌های خوبی را در دستور کار قرار دادیم تا بتوانیم نیروی زمینی را در سطح اعلایی قرار دهیم.

وی در پایان گفت: در حوزه پهپادها در دو عرصه تولید پهپادهای دست پرتاب و نگهداری از آن به موفقیت‌های مطلوبی دست یافته ایم.


الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج به حق زینب کبری سلام الله علیها

حتما ببینید

نگرانی سردار جلالی از کاهش جمعیت کشور

ایسنا/ رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تاکید بر اینکه زنگ خطر کاهش نرخ موالید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *