خانه » اخبار » تجهیزات مقابله با کرونا در ارتش همگام با فناوری روز دنیا

تجهیزات مقابله با کرونا در ارتش همگام با فناوری روز دنیا

امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح درباره تجهیزات مقابله‌ای ارتش در مواجهه با ویروس کرونا، گفت: ارتش و همه نیروهای مسلح واحدهای کاملاً آماده‌ای هستند که این آمادگی برای اجرای ماموریت‌ها است که اهمیت بسیاری هم نیز دارد.
وی افزود: ماموریت نیروهای مسلح ما حفظ تمامیت ارضی و امنیت کشور است، البته برای مقابله با ویروس کرونا مقدار قابل توجهی امکانات درمانی و بهداشتی در اختیار دارند.

نیروهای مسلح به همان شکل که در موضوعات و مشکلات گوناگونِ کشور مانند سیل و زلزله حضور پیدا می‌کند؛ برای مقابله با کرونا هم امکانات بهداشتی و درمانی خود را به میدان آوردند.

امیر حاتمی با بیان اینکه ارتش و نیروهای مسلح در موضوع مقابله با کرونا نیز وارد میدان شدند، خاطرنشان کرد: نقش نیروهای مسلح و ارتش اهمیت بسیاری دارد، به این دلیل که هم در پشتیبانی روحی و روانی از مردم و سامانه بهداشت کشور و هم به عنوان یک امکان و ظرفیت قابل توجهی که کار واقعی بسیاری را انجام داد مورد توجه است.

وی تجهیزات مقابله با کرونا که در ارتش ساخته شده را همگام با فناوری روز دانست و تاکید کرد: تجهیزاتی که در ارتش برای مقابله با کرونا ساخته شده از فناوری روز دنیا بهره می‌برد، یعنی همان فناوری که در دنیا هم برای مقابله با کرونا استفاده می‌شود.

ارتش جمهوری اسلامی ایران و سایر نیروهای مسلح کشورمان نیز این فناوری‌ها را در اختیار دارند و از این نوع تجهیزات نوین به میزان کافی در اختیار نیروهای مسلح و کشورمان قرار دارد.

خوشبختانه ما تا امروز توانستیم در مقابله با کرونا مقاومت کرده و آن را مدیریت کنیم.


الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج به حق زینب کبری سلام الله علیها

حتما ببینید

نگرانی سردار جلالی از کاهش جمعیت کشور

ایسنا/ رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تاکید بر اینکه زنگ خطر کاهش نرخ موالید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *